Po. Pro 9th, 2019

VoxBox.cz

Hudba je dar člověku

Grande

Může se stát, že na našich stránkách uvidíte text, který nemá přiřazenu žádnou melodií. Je spousta básní a textů, které si přímo říkají o zhudebnění. Sám autor o to může žádat.

I opačná situace je možná. Máte skladbu, krásnou píseň, melodii a chybí vám solidní a příznačný text. Případně narazíte na hezký hudební fragment a napadnou vás pro něj slova. Takové situace jsou běžné. Pojďme na to systémově. Na stránkách Voxbox.cz se jednoduše spojíte s autorem. Může tak vzniknout skutečně grandiozní záležitost a skvělá muzika.

Dva mohou mít rande. Na webu Voxbox.cz však, jde-li o umělecké spojení, říkáme tomu Grande. Váš podnět, nápad, nebo žádost o spojení můžete napsat do komentářů pod konkrétním příspěvkem, nebo nám klidně napište prostřednictvím kontaktního formuláře. Autor textu nebo hudby dozví se tak o vašem záměru vytvořit kompletní píseň s jeho textem či melodií.

I z výše uvedených důvodů je tedy možné do systému vložit nejen hotovou písničku, ale i text určený k dalšímu zpracování, nebo orchestrální, instrumentální skladbu a to jak prostřednictvím odkazů, tak i přímo soubor zvukový.

Voxbox je webový prostor pro skladatele, textaře, muzikanty.

Radovan Bazger

Archivy