Po. Pro 9th, 2019

VoxBox.cz

Hudba je dar člověku

Kollárovci CZ Tour

Kollárovci. Jméno, které v hudebním světě stává se pojmem. Interpret vkládající svou produkcí do srdcí posluchačů radost, klid, dobrou náladu a melodie, které člověka doslova pohltí. Slovenská kapela Kollárovci je velice oblíbenou i v České republice. Jejich repertoár se skládá především z lidových písní, ale hudebníci tvoří i vlastní autorské skladby s výraznými prvky folku, popu a rocku.

Jejich písně, jako například Sokoly, Dedinôčka, Na Kráľovej Holi, nebo nejnovější klip ke skladbě Ďakujem, to jsou skutečně poklady nejen slovenské hudební scény napříč všemi žánry. O to silnějším zážitkem jsou akce, koncerty a veřejná vystoupení tohoto hudebního uskupení. Součástí veřejné produkce je totiž nejen skvělá hudba k poslechu i tanci, ale i příjemná dávka humoru a vlídných slov.

Skvělou správou nejen pro fanoušky skupiny Kollárovci je informace o chystaném jarním turné v České republice. A je se na co těšit! Kapela úspěšně působí již od roku 1997 a svým goralským temperamentem si získávají přízeň mnoha fanoušků. Sledujte oficiální webové stránky www.kollarovci.sk, přesné termíny jsou totiž známé a místa již zveřejněna v rubrice “Naše koncerty“.

Těšit se mohou fanoušci například v Hodoníně, v Lidových sadech v Liberci, V kulturním centru Novodvorská v Praze, ve Vamberku, kulturním centru v Ostravě, v Karlových Varech, v Táboře, Kutné Hoře, v znojemské Dukle, Novém Městě na Moravě, Svitavách, Benešově, Příbrami, v kině Metropol v Olomouci a mnoha dalších městech Moravy a Čech. Všude tam zavítají Kollárovci v rámci CZ Tour 2020.

Kapela vydala již více než desítku CD a DVD, tedy nosičů, které by neměly chybět ani u Vás doma. Hudebníci absolvují velké množství koncertů a vystoupení. Seskupení tvoří šest členů, z toho tři jsou bratři Kollárovci. A muzikanti jsou to vážně dobří. Pestré je i nástrojové obsazení: housle, kontrabas, soprán a alt saxofon, cimbál, akordeon, bicí nástroje. Samotný poslech je určitě hoden doporučení,

… ale jde i o zábavu a to, co po koncertech v člověku zůstane – tedy dobrý pocit a zážitek.

Obsazení:
PhD. Tomáš Kollár: housle, zpěv
PaedDr. Štefan Kollár: akordeon, saxofon, zpěv
Mgr. Marek Kollár: housle, zpěv
Štefan Řepka: kontrabas, zpěv
Július- Michal Hudi: cimbál
Dis. Art. Patrik Červenák: bicí nástroje

Radovan Bazger
Voxbox.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Archivy