Po. Pro 9th, 2019

VoxBox.cz

Hudba je dar člověku

Reklama

Níže vám představujeme možnosti inzerce na našich stránkách. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám vložíme do stránek textový odkaz, banner, nebo jinou formu prezentace.

Webové stránky Voxbox.cz navštěvují především uživatelé, kteří patří mezi posluchače a fanoušky písničkářů a kapel, ale také samotní muzikanti, umělci, zkrátka všichni, kteří se zajímají o svět hudby.

V současné době nabízíme textovou reklamu v bočním panelu, viditelnou na všech stránkách webu, ale také v této poloze banner o velikosti 350 Px / 350 Px (300 Px). Další pozicí je prostor pro banner 930 Px / 100 Px v záhlaví stránek.

Bannery umístěné na stránkách se zobrazují na svých pozicích a neobsahují žádnou interakci s uživatelem, která by ovlivňovala stránku, ve které jsou zobrazeny. Musí splňovat obecná pravidla a pravidla specifická pro dané pozice a formáty.

Akceptujeme grafiku GIF, JPG, PNG, případně jiný prvek vložený i odkazem odkazem na původní umístění. Reklama nesmí být příliš agresivní, ve smyslu chvění a blikání, nesmí obsahovat neetické prvky a nesmí obsahovat ovládací prvky OS.

V případě zájmu umístit váš reklamní prvek na stránky www.voxbox.cz nás prosím kontaktujte. Formulář je umístěn zde.

Archivy