Po. Pro 9th, 2019

VoxBox.cz

Hudba je dar člověku

Vaše tvorba

Píšete texty, skládáte hudbu? Jste muzikanti, kapela? I vaše písničky mohou být v systému Voxbox. Stačí napsat, poslat texty, odkazy na jiné stránky, informace včetně jmen autorů.

Lidí, kteří tvoří, je celkem hodně. Stejně jako stránek, kde se mohou prezentovat právě hudebně nadaní jedinci. Voxbox však není jen plochou databází. Vzniká zde archiv pro budoucnost.

Vzniká archiv písní pro lidi všeho věku, všech nálad, emocí, stavů i aktivit. Každá písnička, každé hudební dílo má své posluchače a autor okruh příznivců. Buďte vidět i slyšet právě tady.

Kompletní záznam na tomto webu může obsahovat název písně, text, notový zápis, akordy, audio stopu nebo video, jména autorů i interpretů, odkazy na YouTube i sociální sítě a také foto.

Záleží skutečně na vás, co se zobrazí. Tak vytáhněte ze šuplíků, šanonů, desek a sešitů své písně a texty. Pošlete co právě hrajete, zpíváte, co jste právě složili. Napříč všemi žánry.

Chcete-li vložit záznam do archivu projektu, je možné využít přímo určený registrační formulář pro vložení díla.

Hudba je dar. Je úžasné, že člověk vnímá zvuky a formu melodie, rytmu i slov akceptuje i interpretuje. Hudba je dar, snad od Boha, přírody, dávných civilizací. Je to dar lidem, člověku.

Voxbox je webový prostor pro skladatele, textaře, muzikanty.

Radovan Bazger

Archivy